Açıköğretim Fakültesi geçmiş yıllara ait sınav soruları

AÖF İnsan Kaynakları Yönetimi Çıkmış Sorular 2013-2014

Posted by storyx On 6 Ocak 2014 Pazartesi 0 yorum
Açıköğretim Fakültesi İnsan Kaynakları Yönetimi 1,2,3 ve 4.sınıf AÖF İnsan Kaynakları Yönetimi bölümü Çıkmış Soruları ve cevapları indir, 2012-2013-2014-2015 sınav soruları ve cevapları ile bir adım önde olabilirsiniz. AÖF İnsan Kaynakları Yönetimi bölümü dersleri ve bölümü hakkında sizlere bilgiyi sitemizde daha önce vermiştik. Sınavda sorumlu olduğunuz konular nereye kadar ve hangi üniteler var?

Vize (Ara Sınav) - Örneğin 8 Ünite var ise yarısı 4 Ünite
Final Sınavı - Bütün ünitelerden
Bütünleme Sınavı - Bütün Ünitelerden

Sınav tarihleri bütün sınavlar ile aynıdır. Aöf ders notları yeni sistem (kredili sistem)'e uygun olarak sitemize sürekli eklenecektir.

AÖF GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV ÇIKMIŞ SORULARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Açıköğretim İnsan Kaynakları Yönetimi bölümü ara sınav (vize) ile final soruları 2013 yılı itibariyle sitemizdeki sayfalardan ulaşabilirsiniz. Birçok derste olduğu gibi aöf İnsan Kaynakları Yönetimi bölümü çıkmış sorular 2014 güz ile bahar dönemi sınavlarından sonra eklenecektir.

İnsan Kaynakları Yönetimi bölümü kolay mı zor mu? diye soracak olursanız, İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünü dikkatlice ünitelere çalışıp geçmiş yıllara ait soruları çözerseniz rahatlıkla sınavı geçersiniz.

0 yorum :

Yorum Gönder